Strømforbruk og kostnader

Jeg bruker Tibber som strømleverandør. Her finner du mitt strømforbruk og kostnader. Sammenlign gjerne med din strømleverandør.

Forbruk kWtKost.TibberKr/kWtNettleie
Hele 20202161034444680,181
2021
Januar26331675390,6511294
Februar21121385390,6741061
Mars20501071390,5421034
April18751023390,566955
Mai1476901390,637776
Juni648388390,659405
Juli595430390,788382
August635644391,076400
September8471166391,422494
Oktober13011591391,253698
November16332191391,366847
Des. (estimert)23204921392,138-554
SUM 202118125 kWt17386kr468kr7792kr
Gjennomsnitt 20210,981kr/kWt
2022
Januar23224089391,778-710
Februar (estimert)20153020391,518
Mars

Ønsker du å gå over til Tibber? Trykk denne linken, så får både du og jeg en liten bonus. Her kan du også sammenligne strømpriser med din eksisterende leverandør. Sjekk det ut!